Promocja
ikony strona główna dodaj do ulubionych kontakt
Pozycjonowanie
   Strona główna

   Oferta - pozycjonowanie

   Oferta - hosting

   Oferta - tworzenie stron

   Oferta specjalna

   Promocja stron

   Reklama internetowa Adwords

   Klienci

   Kontakt/Formularz

   Linki

Oferta - pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach


Tanie pozycjonowanie stron, optymalizacja stron w wyszukiwarce

Poniżej ogólne informacje w jaki sposób pozycjonujemy strony klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo pozycjonowanie jednorazowe oraz pozycjonowanie stałe.

Nie wszystkie hasła/frazy kluczowe wymagają stałego pozycjonowania by utrzymać się w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach (pozycje 1-10, 1-20). Wiele haseł mniej konkurencyjnych lub powiązanych z regionem działania firmy, można wypozycjonować na wysokie pozycje tylko za opłatą jednorazową na pozycje 1-10, efekt utrzyma się długo. Przykładowe hasła które wypozycjonowaliśmy w ten sposób to np. "skup samochodów Gdynia", "nieruchomości Szczecin", "projektowanie wnętrz Warszawa", "pensjonat Jastrzębia Góra", "papier Gdynia", "agroturystyka Kaszuby", " sushi Warszawa" "szkoły policealne", "crm", "transport Warszawa" i kilka tysięcy innych.

Pozycjonowanie jednorazowe jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku haseł mniej konkurencyjnych, gdy firma dysponuje ograniczonym budżetem. Pozycjonowanie w wyszukiwarce jednorazowe można odświeżyć raz na jakiś czas gdyż z biegiem czasu pozycje mogą nieznacznie spaść (spadki są przeważnie niewielkie) - za poprawę pozycjonowania płaci się wówczas już tylko około POŁOWY aktualnej ceny nowego pozycjonowania jednorazowego. W przypadku prostszych haseł przeważnie nasi Klienci robią poprawę pozycjonowania raz na 1-2 lata - są także klienci którzy po 3-5 latach od pozycjonowania jednorazowego mają w dalszym ciągu wysokie pozycje - np. hasła typu: "budowa hal tenisowych", "żaluzje Gdynia", "hale tenisowe".
Ofertę na tanie pozycjonowanie stron (jednorazowe) znajdą Państwo niżej.

Pozycjonowanie stałe w wyszukiwarce Google wskazane jest dla bardziej konkurencyjnych haseł kluczowych lub w sytuacji gdy hasła niekoniecznie są bardzo konkurencyjne ale klientowi zależy na jak najwyższych pozycjach.
Na przykład - jest klient który woli zapłacić tylko za jednorazowe pozycjonowanie w wyszukiwarkach (ewentualnie po jakimś czasie zrobić sobie poprawę pozycjonowania za połowę ceny) i zadowalają go pozycje np. 5-10 a innego klienta satysfakcjonuje tylko pozycja 1-5 i gotowy jest ponieść dodatkowe opłaty miesięczne za pozycjonowanie stałe. Czy zdecydować się na stałe pozycjonowanie strony nawet w przypadku mniej konkurencyjnych haseł, to zależy od celu jaki ma być osiągnięty.
Przy pozycjonowaniu stałym opłata liczona jest co miesiąc za pozycjonowanie każdego hasła osobno. W ten sposób pozycjonować można jedno lub więcej haseł i duży wzrost pozycji można uzyskać już w ciągu około 3 tygodni - jednak przed przystąpieniem do takiego pozycjonowania muszą być spełnione pewne warunki - powinna być to stara domena która była prawidłowo pozycjonowana z pewną ilością naturalnych linków. Pozycjonowania stałego nie możemy zrobić "od razu" dla domen całkowicie nowych bez żadnych pozycji - w takich przypadkach potrzeba najpierw zbudować "fundamenty" dlatego potrzebne jest najpierw pozycjonowanie jednorazowe wg. oferty poniżej i dopiero po tym jednorazowym pozycjonowaniu w razie potrzeby, można zdecydować się na stałe pozycjonowanie za opłatą miesięczną, już tylko dla wybranych najbardziej konkurencyjnych haseł.
Wysokość opłaty za pozycjonowanie stałe uzależniona jest od konkurencyjności hasła - przeważnie od 10 do 100 zł netto/msc (ok 80% haseł mieści się w tym przedziale cenowym). Pozycjonowanie to nazywa się stałe ale można z niego w dowolnym czasie zrezygnować - nie wiążą się Państwo z nami długoterminowa umowa.


W praktyce pozycjonowanie odbywa się głównie wg 3 sposobów
1. Klient decyduje się na pozycjonowanie jednorazowe na ok 10-15 haseł i w przypadku mniej konkurencyjnycyh haseł takie pozycjonowanie stron www wystarcza. Efekt końcowy pozycje 1-10, 1-20 na wszystkie lub wiekszość haseł. Jeżeli jest taka potrzeba to klient przypomina się np. za rok w celu odświeżenia pozycjonowania gdyż z czasem pozycje trochę mogą spaść - przy poprawie pozycjonowania płaci się około połowy ceny nowego pozycjonowania.

2. Klient decyduje się na pozycjonowanie jednorazowe na ok 10-15 haseł. Po tym jednorazowym pozycjonowaniu wybiera sobie kilka (może być tylko jedno hasło) najważeniszych haseł i na nie zleca dodatkowo stałe pozycjonowanie dla podtrzymania efektu z tendencją wzrostową. Płaci się wówczas opłatę miesięczna i rozliczmy się za czołowe pozycje według statystyk do których klient ma dostęp.

3. Klienta interesuje pozycjonowanie stałe i hasła o które pyta należą do dosyć mocno konkurencyjnych. Wówczas możemy zaproponować tego typu usługę w przypadku gdy strona już teraz jest po wybranych hasłach kluczowych w granicach pozycji 1-80. W przypadku gdy jest to stosunkowo nowa domena i nie ma jej w granicach pozycji 1-80 to zalecane jest najpierw pozycjonowanie jednorazowe wg. oferty poniżej a dopiero póżniej w razie potrzeby stałe dla wybranych haseł.


OFERTA NA JEDNROAZOWE POZYCJONOWANIE STRON W WYSZUKIWARKACH NA 10-15 HASEŁ
Jeżeli chodzi o reklamę w internecie to największe korzyści przyniesie Państwu wysoka pozycja w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego nasze pozycjonowanie stron internetowych skierowane jest głównie pod Google i wysoka pozycja Państwa strony w Google jest dla nas głównym celem. Pozycjonowane przez nas strony pokazują się wysoko także w innych wyszukiwarkach i katalogach: Bing, Yahoo, Onet, Interia, Wirtualna Polska i innych.
Koszt rejestracji strony w najlepszych katalogach i jej pozycjonowanie w Google mieści się w przedziale 1000 - 1900 zł netto/ i jest to opłata jednorazowa.

EFEKTY
  Google - top 20 dla wszystkich lub większości haseł
  Onet, Interia, WP - serwisy te korzystają z wyszukiwarki Google więc efekt powinien być identyczny jak w google.pl

Czas oczekiwania na efekt - pozycje strony stopniowo co kilka dni powinny rosnąć. W przeciągu około miesiąca czasu będzie widoczny znaczy wzrost pozycji a czas czekania na efekt ostateczny czyli najwyższe pozycje to około 2-5 miesięcy.

Co do spadku pozycji - dużo zależy od branży i haseł kluczowych. Dla haseł mniej konkurencyjnych, pozycjonowanie jednorazowe (z możliwością poprawy np. raz na rok/dwa lata) wystarczy, a hasła mocno konkurencyjne mogą po skończonym pozycjonowaniu jednorazowym wymagać dodatkowo pozycjonowania stałego dla utrzymania i wzmocnienia pozycji. Usługa stałego pozycjonowania może być wskazana w przypadku niektórych haseł kluczowych (tych mocno konkurencyjnych) - w dalszym ciągu jest jednak wiele haseł gdzie stałe pozycjonowanie strony nie jest konieczne.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta to prosimy o przygotowanie około 10-15 haseł kluczowych po których Państwa strona miała by pojawiać się na wysokich pozycjach. Hasła nie powinny być zbyt ogólne i muszą bezpośrednio odpowiadać temu co jest na stronie. Hasła kluczowe mogą również stanowić frazy składające się z dwóch lub trzech wyrazów (np. producent mebli Warszawa).

PŁATNOŚCI
Opłata za pozycjonowanie strony internetowej jest opłatą jednorazową. W zależności od konkurencyjności jest to przeważnie 1000-1900 zł netto. Płatność za pozycjonowanie jednorazowe podzielona jest na dwie części. Każda następna poprawa pozycjonowania którą można sobie zrobić np. raz na rok, to około połowy aktualnej ceny pierwszego pozycjonowania.

PO POZYCJONOWANIU JEDNORAZOWYM KLIENT MA DO WYBORU
Dla haseł konkurencyjnych wskazane jest póżniejsze ich tzw. stałe pozycjonowanie. W przypadku haseł mniej konkurencyjnych można zaprzestać na pozycjonowaniu jednorazowym i ewentualnie jak będzie taka potrzeba to raz na jakiś czas można zrobić sobie poprawę pozycjonowania (płaci się wówczas już tylko połowę ceny nowego pozycjonowania jednorazowego).

Dlaczego warto pozycjonować?
Liczba internautów w Polsce rośnie a z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta kilka milionów Internautów. Jest to więc najlepszy powód aby zadbać o pozycje własnej strony internetowej, jeżeli zależy nam na rozwoju firmy i pozyskaniu wielu klientów.

Pozycjonowanie stron
Copyright by ComWeb
Główna | Pozycjonowanie | Hosting | Tworzenie stron | Oferta specjalna | Promocja stron | Adwords | Klienci | Pomoc | Kontakt | Linki