Usługi internetowe
ikony strona główna dodaj do ulubionych kontakt
Promocja stron
   Strona główna

   Oferta - pozycjonowanie

   Oferta - hosting

   Oferta - tworzenie stron

   Oferta specjalna

   Promocja stron

   Reklama internetowa Adwords

   Klienci

   Kontakt/Formularz

   Linki

Promocja stron internetowych w wyszukiwarkach


Promocja stron dla każdego

Klienci którzy dopiero co zdecydowali się na własną stronę internetową bardzo często pytają, dlaczego tej strony nikt nie odwiedza. Samo zawieszenie strony w internecie to zdecydowanie za mało by na niej zarabiać - taką nową stronę trzeba odpowiednio wypromować w internecie aby klienci ją znależli. Aby strona zaczęła być odwiedzana przez internautów i przynosiła realne korzyści finansowe to potrzebne jest jej odpowiednie wypromowanie. Jest kilka sposobów na skuteczną promocję o czym piszę poniżej.Pozycjonowanie (SEO) Załóżmy, że szukasz dentysty w Internecie. Czy przeglądasz kilkadziesiąt stron, które pokazały się w wynikach wyszukiwarki? ...nie sądze. Patrzysz głównie na wyniki z pierwszej i drugiej strony wyników Google czyli z tak zwanego top 20 i zaglądasz na oferty kilku firm które są na wysokich pozycjach. Dokładnie tak samo robią klienci którzy szukają produktów i usług które Ty oferujesz - dlatego musisz zadbać o promocję własnej strony internetowej tak aby i ona znalazła się jak najwyższej w naturalnych wynikach wyszukiwania. Promocja stron poprzez pozycjonowanie to proces na którego efekty musisz poczekać 1-5 miesięcy (w zależności od konkurencyjności twojej branży). Ale pierwsze większe efekty są widoczne już w ciągu pierwszego miesiąca.


Linki sponsorowane (reklama internetowa AdWords) Jest to alternatywa metoda promocji stron dla usługi pozycjonowania - największą korzyścią jest możliwość uzyskania efektu praktycznie od razu po uruchomieniu takiej kampanii. Google AdWords to linki sponsorowane które pojawiają się w ilości 4 sztuk nad wynikami i 3 sztuk pod wynikami - odnośniki te nie pojawiają się w naturalnych wynikach ale są "doklejnie" i zaznaczone na zielono jako "Reklama". Są to płatne linki sponsorowane a ich koszt zaczyna się już od kilkudziesięciu groszy za kliknięcie, w zależności od tego jak bardzo konkurencyjne są nasze hasła kluczowe. Wspólnie z klientem ustalamy budżet dzienny np. 40zł i Google pobiera z tego budżetu opłatę za kliknięcia na naszą stronę. Gdy taka reklama internetowa AdWords jest dobrze skonfigurowana, to możemy spodziewać się kilkudziesięciu do kilkuset wejść na stronę dziennie przy stosunkowo nie dużych kosztach.Osoby które zainteresowała promocja stron internetowych poprzez ich pozycjonowanie i reklamę AdWords, zapraszamy do kontaktu.

Dla kogo promocja strony ?
Jest to idealne rozwiązanie dla stron komercyjnym bo dzięki odpowiedniej promocji w internecie, można pozyskać nowych klientów.

Pozycjonowanie stron
Copyright by ComWeb
Główna | Pozycjonowanie | Hosting | Tworzenie stron | Oferta specjalna | Promocja stron | Adwords | Klienci | Pomoc | Kontakt | Linki